Bezpłatne porady prawne
Kategoria: Pozostałe
Data publikacji: 16.07.2021r.
Drukuj

Bezpłatne porady prawne

Jeśli jesteś mieszkańcem powiatu wrocławskiego oraz osobą z niepełnosprawnością lub opiekunem osób z niepełnosprawnością, osobą w trudnej sytuacji życiowej, nie masz możliwości korzystania z usług online, oferowanych przez sądy, urzędy i instytucje administracji i potrzebujesz pomocy prawnej - zadzwoń pod numer 781 268 470.

Katarzyna Arasiewicz z Kancelarii Meritum – prawnik z wieloletnim doświadczeniem, przyjedzie do domu i pomoże rozwiązać problemy prawne.Zgłoś się jeśli masz problem z: otrzymaniem praw do zajmowanego mieszkania, otrzymaniem pomocy socjalnej w postaci należnych rent, zasiłków, przywróceniem orzeczeń o niepełnosprawności, otrzymaniem świadczeń dla osób niezdolnych do samodzielnej egzystencji, zgłoszeniem się do instytucji pomocowych, np. ubezpieczenia, zadłużeniem lub inną trudną dla Ciebie sprawą.

Aktywne porady to czynne zaangażowanie się w rozwiązywanie problemu i wspólne prowadzenie danej sprawy. Projekt jest finansowany ze środków powiatu wrocławskiego.

Gmina Długołęka dostępna dla wszystkich projekt Unii Europejskiej, gdzie umieszczone są flaga Polska, Flaga Unijna, Herb Długołęki, Logo Funduszy Europejskich