Droga Mieszkanko/Drogi Mieszkańcu Dolnego Śląska!
Kategoria: Pozostałe
Data publikacji: 13.07.2021r.
Drukuj

Droga Mieszkanko/Drogi Mieszkańcu Dolnego Śląska!

Czy czujesz się związany z miejscem, z którego pochodzisz? Czy podoba Ci się otoczenie, w którym mieszkasz?

Zapraszamy do wzięcia udziału w krótkim badaniu ankietowym, prowadzonym przez Instytut Rozwoju Terytorialnego w ramach prac nad Audytem krajobrazowym dla województwa dolnośląskiego. Biorąc udział w ankiecie, możecie Państwo wpłynąć na wyniki audytu i przyczynić się do ochrony najcenniejszych krajobrazów w swoim otoczeniu. Zachęcamy do współdziałania przy wyłanianiu najbardziej cennych pod względem swojskości i tożsamości krajobrazów w województwie dolnośląskim.

W celu wypełnienia ankiety należy kliknąć w poniższy link:

https://noweankiety.irt.wroc.pl/index.php/949732?lang=pl

Wypełnienie kwestionariusza zajmie Państwu około 10 min. Wyniki ankiety zostaną opublikowane na stronie internetowej pod adresem: www.irt.wroc.pl.

Gmina Długołęka dostępna dla wszystkich projekt Unii Europejskiej, gdzie umieszczone są flaga Polska, Flaga Unijna, Herb Długołęki, Logo Funduszy Europejskich