Polub nas na Facebooku:
Dziś jest |

Kalendarz

pon wt śr czw pt sob nie
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać bieżące informacje wpisz swój adres e-mail:

Sonda

Z jakiego środka przekazu korzystasz najchętniej, szukając informacji z gminy Długołęka?

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Kontakty


Kontakty – Urząd Gminy Długołęka

Urząd Gminy Długołęka
Długołęka, ul. Robotnicza 12
55-095 Mirków
www.gmina.dlugoleka.pl
tel. 71 32 30 203 fax. 71 32 30 204
POKÓJ STANOWISKO / RODZAJ SPRAW IMIĘ I NAZWISKO TELEFON
109 WÓJT GMINY DŁUGOŁĘKA Wojciech Błoński
71 32 30 202
Zastępca Wójta Joanna Adamek
Kancelaria Wójta Justyna Jasiewicz
3 Przewodniczący Rady Gminy Maria Szymerowska 71 32 30 232
Wiceprzewodniczący Rady Gminy Marta Wantrych
Tomasz Maliga
109 Sekretarz Gminy Mieczysław Szynkarowski 71 32 30 201
114 Skarbnik Karolina Ożóg
71 32 30 269
118 Zastępca Skarbnika Marta Woźniak 71 32 30 259

 

POKÓJ STANOWISKO / RODZAJ SPRAW IMIĘ I NAZWISKO TELEFON
Wydział Porządku Publicznego i Transportu
71 74 87 301
15 Kierownik Tomasz Kudyba
71 74 87 301
Utrzymanie parków oraz zieleni urządzonej Anna Lenartowicz 71 74 87 302
Infrastruktura komunalna Luiza Pienio-Zygmunt
Brygadzista Bogdan Sierzchula
16 Z-ca Kierownika, Transport zbiorowy, Estetyka Wsi Magdalena Leszczyńska 71 74 87 306
Utrzymanie porządku i czystości w pasie drogowym Magdalena Mejor 71 74 87 303
Uzgodnienia w zakresie pasa drogowego Maria Guz 71 74 87 304
Uzgodnienia w zakresie pasa drogowego Aleksandra Reszel 71 74 87 305
Wydział Spraw Obywatelskich 71 32 30 235
8 Kierownik Beata Paździerz 71 32 30 239
Zastępca Kierownika, Rejestr wyborców Jacek Rzepka 71 74 87 314
4 Działalność gospodarcza, Alkohole Ewelina Żelazna 71 32 30 233
Współpraca z GKRPA, Profilaktyka zdrowotna, Karta Seniora Lidia Góral 71 32 30 234
Organizacje pozarządowe- udzielanie dotacji, Zabytki, Opieka nad dziećmi do lat 3 Angelika Soter 71 32 30 238
5 Dowody osobiste Monika Dawidowicz 71 32 30 236
6 Ewidencja ludności, Joanna Uchańska
71 32 30 235
Biuro Rady Gminy  
2 BRG Emil Sozański

71 32 30 232
Urząd Stanu Cywilnego  
7 Kierownik USC Joanna Cygan  71 32 30 237
Zastępca Kierownika USC Agnieszka Ponichtera
Wydział Remontów i Inwestycji 71 32 30 210
13 Kierownik Michał Ciosek 71 32 30 219
Zastępca Kierownika Leszek Jędrzejczuk
71 74 87 310
9 Infrastruktura oświetleniowa Elżbieta Grzebisz 71 32 30 211
Danuta Strojny 71 32 30 216
10 Infrastruktura komunalna Beata Parma-Ciejka 71 32 30 212
Iwona Zielińska-Gacek 71 74 87 319
Infrastruktura drogowa Sławomir Rubak 71 32 30 214
11 Infrastruktura drogowa Gabriela Wiercińska 71 74 87 316
Zbigniew Pikul
71 32 30 213
Michał Komaiszko 71 74 87 317
Aneta Kudyba
71 74 87 318
12 Infrastruktura kanalizacyjna Ewa Lejman 71 32 30 215
Elżbieta Brucko-Stempkowska 71 32 30 217
Agata Ratajczak 71 32 30 218
Sprawy administracyjne Ewelina Waszkowska 71 74 87 311
Referat Zamówień Publicznych
 
14 Kierownik Karolina Pietrzak 71 74 87 308
Zamówienia publiczne Katarzyna Michalak 71 74 87 309
Monika Kulpa
Karina Ciupa 71 74 87 307
Wydział Planowania Przestrzennego i Gospodarki Nieruchomościami 71 32 30 220
19 Kierownik Magdalena Tomala 71 32 30 229
Zastępca Kierownika Daria Śpiewak-Wsolak 71 32 30 228
18 Gospodarka Nieruchomościami Agnieszka Soboń
71 32 30 222
Izabela Dudek
Anna Kijakowska-Polaczek
71 32 30 221
Arleta Maliga 71 32 30 223
17 Gospodarka Nieruchomościami Sebastian Ragiel 71 32 30 224
Geodezja i Geologia Anna Słoka
20 Planowanie przestrzenne Magdalena Skrzypińska-Straś 71 32 30 226
Dorota Krawczyk 71 32 30 227
Anna Jelonek
Iwona Wojczuk-kokot 71 32 30 225
Wydział Finansów Publicznych 71 32 30 250
71 32 30 260
114 Skarbnik Gminy Karolina Ożóg
71 32 30 269
118 Zastępca Skarbnika Marta Woźniak 71 32 30 259
105 Księgowość finansowa Anna Sośnicka 71 32 30 254
110 Księgowość finansowa Alicja Anioł
71 32 30 255
Valentyna Mandybura
Klaudia Kurka 71 32 30 251
Małgorzata Konieczny 71 32 30 263
111 Kierownik Referatu Księgowości Podatkowej Lidia Jasińska-Krupa 71 32 30 262
Księgowość podatkowa Justyna Marcinkowska 71 32 30 261
112 Księgowość podatkowa Urszula Tugi-Sulej 71 32 30 268
Anna Gładysz
71 32 30 264
Bożena Balawender
113 Kasa Krystyna Łucka 71 32 30 256
115 Księgowość podatkowa Barbara Zyga 71 32 30 266
Joanna Bednarz
Nina Żendarska 71 32 30 253
Katarzyna Burda 71 32 30 267
116 Księgowość finansowa Joanna Pyzałka 71 32 30 252
Sylwia Nawrot
Agnieszka Moczulska 71 32 30 258
117 Księgowość podatkowa Dorota Czajka 71 32 30 257
Księgowość finansowa Magdalena Jerzyk 71 32 30 281
Księgowość podatkowa Urszula Kanclerska 71 32 30 293
118 Księgowość finansowa
Anna Pełka
71 74 87 315
119 Księgowość podatkowa, kontrola Dariusz Jakubowski 71 32 30 284
Monika Banach
120 Księgowość podatkowa Nina Sozańska
71 32 30 265
Kamila Kotulska
Wydział Ochrony Środowiska 71 32 30 270
122 Kierownik Andrzej Milian 71 32 30 279
121 Zastępca Kierownika Marta Nawrocka 71 32 30 272
Ochrona Środowiska Ewelina Byra 71 32 30 274
Ochrona przyrody, rolnictwo Agnieszka Mirek
71 32 30 276
123 Ochrona Środowiska Marta Słowik 71 32 30 271
Paweł Matysiak 71 32 30 273
Anna Harańczyk
71 32 30 275
Wydział Pozyskiwania Zewnętrznych Środków Finansowych 71 32 30 285
125 Kierownik Dagmara Parfanowicz 71 32 30 289
Pozyskiwania Zewnętrznych Środków Finansowych Barbara Ciszewska
71 32 30 288

71 32 30 287
Alicja Wierzbicka-Krawczyk
Kamila Zaustowicz
Wydział Organizacyjny  
101 Kierownik Jarosław Pachana 71 32 30 249
Sprawy administracyjne Anna Stonoga 71 32 30 246
102 Sprawy administracyjne Adam Mierzwa 71 32 30 245
OSP,OC,Wojsko, Zarządzanie Kryzysowe Janusz Smolec 71 32 30 247
  Sekretariat Beata Cipora 71 32 30 203
Marlena Dąbecka
  Biuro Podawcze Aleksandra Trela 71 32 30 205

71 32 30 206
Alicja Becella
Małgorzata Wojtaszewska-Woźniak
Wydział Promocji Gminy i Współpracy Z Zagranicą  
126 Kierownik Paweł Kościółek
71 32 30 241
Promocja Martyna Owczarek-Kowalska 71 32 30 243
Agnieszka Boruta 71 32 30 244
Kadry
 
105 Kadry Iwona Belka 71 32 30 298
Sekcja Prawna  
103 Radca Prawny Magda Nikonor
71 32 30 291
Radca Prawny Maria Swędzioł
Referent Prawny Anna Walczyna-Leśko 71 32 30 292
 
102 Komendant OSP Jan Jarosz 71 32 30 247
104 Informatyka Krzysztof Płysa 71 32 30 248
Paweł Krzemiński 71 32 30 278
Audyt wewnętrzny Mariusz Więch
BHP Sławomir Ochrem
107 Pełnomocnik Wójta ds. społecznych Piotr Duszeńko 71 32 30 299
122 Pełnomocnik Wójta ds. Ekologii i Gospodarki Wodnej Tadeusz Luty 71 32 30 296
3 Koło Emerytów. Rencistów i Inwalidów Maria Zofia Drozd 71 32 30 207

0°C

BIP

Biuletyn Informacji Publicznej

epuap

epuap

EBOI

System Elektronicznej Skrzynki Podawczej

ISOK

Mapa zagrożenia powodziowego

GOK

GOK

GOPS

GOPS

WkoloWroclawia

WkoloWroclawia

Komunikacja

Komunikacja

SprzedazNieruchomosci

SprzedazNieruchomosci

PlanGospodarkiNiskoemisyjnejBaner

PlanGospodarkiNiskoemisyjnejBaner

kogeneracja-logo_rgb

kogeneracja-logo_rgb

FAIR-PLAY

FAIR-PLAY

ceidg

ceidg

biznes_gov_pl

biznes_gov_pl

CEIDG_OSTRZEŻENIE

CEIDG_OSTRZEŻENIE

Gazyfikacja

Gazyfikacja

SISMS

SISMS

bSP-logo-www

bSP-logo-www

Urząd Gminy Długołęka

Długołęka, ul. Robotnicza 12, 55-095 Mirków
tel. 71 323 02 03
fax. 71 323 02 04
Do góry
© Wszelkie prawa zastrzeżone