Trawa na tle lasu i nieba

Zainwestuj w Gminie Długołęka

Invest In Długołęka

Kontakt

Kontakt

Arleta Maliga Punkt Obsługi Inwestora Urząd Gminy Długołęka...

Zdjęcie: Wojciech Błoński

Zachęcam Państwa do inwestowania w Gminie Długołęka, w której stworzyliśmy dobry klimat dla biznesu.

Jako gmina z tradycjami rolniczymi potrafiliśmy wykorzystać swój potencjał lokalizacyjny oraz kapitał społeczny i stworzyć wizerunek atrakcyjnego biznesowo partnera wśród inwestorów krajowych i zagranicznych. Dowodem na to są liczne firmy, które ulokowały swoje siedziby na naszym terenie. Z roku na rok dokładamy wszelkich starań, aby stworzyć optymalne warunki rozwoju dla przedsiębiorców. Jednocześnie nie zapominamy o swoich korzeniach i dbamy o zachowanie wartości i kultury gminy wiejskiej.

Na swoim terenie oferujemy Państwu duży wybór gruntów pod inwestycje, doskonałe skomunikowanie z drogą ekspresową S8 i międzynarodowym lotniskiem we Wrocławiu, dogodne połączenia kolejowe, a także wsparcie merytoryczne w procesie inwestycyjnym.

Zapraszam do lektury zakładki „Invest In” Gminy Długołęka.

Wojciech Błoński, wójt gminy Długołęka

Punkt Obsługi Inwestora:

Arleta Maliga
Urząd Gminy Długołęka

• Telefon: +48 71 323 02 23
• Telefon komórkowy: +48 535 838 831
• E-mail: invest-in@gmina.dlugoleka.pl , a.maliga@gmina.dlugoleka.pl

Gmina Długołęka dostępna dla wszystkich projekt Unii Europejskiej, gdzie umieszczone są flaga Polska, Flaga Unijna, Herb Długołęki, Logo Funduszy Europejskich