Zmiany w organizacji ruchu
Kategoria: Z życia gminy
Data publikacji: 22.07.2021r.
Drukuj

Zmiany w organizacji ruchu

W związku z przebudową odcinka drogi powiatowej ul. Topolowej w Kiełczówku, od poniedziałku 26 lipca zostanie wprowadzone połówkowe zamknięcie drogi i ruch wahadłowy z sygnalizacją świetlną na odcinku ok. 120 m od skrzyżowania z ul. Rzeczną.

Przesunięty zostanie również przystanek autobusowy od północnej strony o ok. 90 m, w stronę skrzyżowania z ul. Jarzębinową.

Wykonawca wschodniej obwodnicy Wrocławia, firma Kobylarnia S.A., od poniedziałku 26 lipca planuje otwarcie nowo wybudowanego odcinka drogi wojewódzkiej nr 372 – zjazdu z obwodnicy od północnej strony na dawną drogę DK98 w kierunku Wrocławia i Oleśnicy, a tym samym wyłączenie z ruchu dotychczasowych zjazdów.

Gmina Długołęka dostępna dla wszystkich projekt Unii Europejskiej, gdzie umieszczone są flaga Polska, Flaga Unijna, Herb Długołęki, Logo Funduszy Europejskich