Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w Kiełczowie na 4. Miejscu w województwie!
Kategoria: Pozostałe
Data publikacji: 18.08.2023r.

Poznaliśmy wyniki Współzawodnictwa Sportowego Szkół i Powiatów Województwa Dolnośląskiego w roku szkolnym 2022/23. Szkoły z terenu gminy Długołęka znalazły się na bardzo wysokich miejscach w rankingu.

Jesteśmy niezmiernie dumni z naszych utalentowanych uczniów i uczennic, którzy pokazali, że ciężka praca, determinacja i zaangażowanie prowadzą do osiągnięcia wyjątkowych wyników.

Warto pamiętać, że istotny wpływ na takie wyniki mają inwestycje w infrastrukturę sportową w naszej gminie. Dzięki nowoczesnym obiektom i sprzętowi, nasi uczniowie mają możliwość doskonalenia swoich umiejętności i optymalnego przygotowania do zawodów. To pokazuje, że dbanie o naszą infrastrukturę ma kluczowe znaczenie dla rozwijania talentów i osiągania doskonałych rezultatów.

Dziękujemy każdemu, kto przyczynia się do rozwoju sportu w naszej gminie – wszystkim nauczycielom, trenerom, uczniom i rodzicom za ich zaangażowanie i wsparcie!

Wyniki naszych szkół (na ponad 800 placówek):

• SP Kiełczów – 4 miejsce wśród dzieci klas 1-6 oraz 42 w klasach 7-8
  • SP Mirków – 363 miejsce wśród dzieci klas 1-6 i 362 w klasach 7-8
  • SP Brzezia Łąka – 311 miejsce wśród dzieci klas 1-6
  • SP Szczodre – 378 w klasach 7-8
  • SP Długołęka – 257 miejsce wśród dzieci klas 1-6 i 303 w klasach 7-8
  • SP Borowa – 368 w klasach 7-8
  • SP Łozina – 351 miejsce wśród dzieci klas 1-6 i 376 w klasach 7-8
  • SP Siedlec – 405 miejsce wśród dzieci klas 1-6 i 441 w klasach 7-8
  • SP Wilczyce – 388 w klasach 7-8
Gmina Długołęka dostępna dla wszystkich projekt Unii Europejskiej, gdzie umieszczone są flaga Polska, Flaga Unijna, Herb Długołęki, Logo Funduszy Europejskich