Nawrot partnerem Dożynek Gminy Długołęka
Kategoria: Pozostałe
Data publikacji: 18.08.2023r.
Drukuj

Nawrot partnerem Dożynek Gminy Długołęka

W tym roku Firma Nawrot świętuje 30-lecie działalności na wrocławskim rynku motoryzacyjnym. Autoryzowany dealer marek Renault i Dacia, od 2019 roku w swoim portfolio posiada również markę Hyundai.

Przez lata firma Nawrot, ciesząc się zaufaniem klientów, rozwijała swoją działalność jako prężnie działający dealer samochodowy w Długołęce. Aktualnie na powierzchni prawie 9 tyś m², oprócz autoryzowanych salonów i serwisów marek Hyundai, Renault oraz Dacia, znajdują się także: salon samochodów używanych, serwis karoseryjny (blacharnia i lakiernia) oraz NOWOŚĆ: Nawrot Bosch Car Service – autoryzowany serwis służący mieszkańcom gminy bez względu na markę posiadanego samochodu. Codziennie ponad 150 pracowników firmy NAWROT służy Państwu swoim doświadczeniem motoryzacyjnym – zapraszamy!

Strona internetowa firmy: www.nawrot.pl/

Dziękujemy za wsparcie!

Gmina Długołęka dostępna dla wszystkich projekt Unii Europejskiej, gdzie umieszczone są flaga Polska, Flaga Unijna, Herb Długołęki, Logo Funduszy Europejskich