Stypendia sportowe Funduszu Natalii Partyki. Wystartowała 5. edycja
Kategoria: Pozostałe
Data publikacji: 26.01.2022r.
Drukuj

Stypendia sportowe Funduszu Natalii Partyki. Wystartowała 5. edycja

Fundusz Natalii Partyki, w partnerstwie z Fundacją Enea, uruchomił V edycję programu stypendialnego dla młodych zdolnych sportowców, borykających się z trudnościami w rozwoju kariery. To wyjątkowy program, który wspiera młodych, utalentowanych ludzi, szukających dofinansowania swojego rozwoju sportowego. Każde stypendium w ramach funduszu to 10 000 zł na realizację jasno sprecyzowanych celów sportowych.

W czterech dotychczasowych edycjach programu stypendialnego zostały przyznane 43 stypendia o wartości 10 tys. złotych każde. Wśród stypendystów są m.in. Maria Andrejczyk, wicemistrzyni olimpijska z Tokio w rzucie oszczepem oraz Renata Śliwińska, zdobywczyni złotego medalu w pchnięciu kulą na igrzyskach paraolimpijskich w Tokio.

Kto może dostać stypendium z Funduszu Stypendialnego Natalii Partyki?Sportowcy w wieku od 17 do 22 lat, którzy osiągają wysokie wyniki w sporcie na poziomie klasy sportowej, odpowiedniej do ich kategorii wiekowej, w dyscyplinach indywidualnych lub grach zespołowych, w dyscyplinach olimpijskich lub paraolimpijskich.

Stypendium otrzymają kandydaci, którzy z różnych przyczyn mają problemy z rozwojem kariery, ale jednocześnie mają sprecyzowane cele sportowe.Stypendia w wysokości 1000 zł miesięcznie będą wypłacane przez 10 miesięcy. Kandydaci, prócz wypełnionego formularza zgłoszeniowego, muszą przesłać także link do około minutowej prezentacji wideo. Wnioski stypendialne należy składać do 8 lutego 2022 r.

Więcej o Funduszu Natalii Partyki: http://fundusznataliipartyki.pl/konkurs-stypendialny/

Facebook: https://www.facebook.com/fundusznataliipartyki

Kontakt:

e-mail: stypendium@fundusznataliipartyki.pl

tel: 500 791 442

www.fundusznataliipartyki.pl

Gmina Długołęka dostępna dla wszystkich projekt Unii Europejskiej, gdzie umieszczone są flaga Polska, Flaga Unijna, Herb Długołęki, Logo Funduszy Europejskich