Ruszył nabór do programu „Moja Woda 2021”.
Kategoria: Ochrona środowiska
Data publikacji: 31.03.2021r.
Drukuj

Ruszył nabór do programu „Moja Woda 2021”.

Program ma na celu ochronę zasobów wodnych oraz minimalizację zjawiska suszy w Polsce poprzezzwiększenie poziomu retencji na terenie posesji przy budynkach mieszkalnych jednorodzinnych orazwykorzystywanie zgromadzonych wód opadowych oraz roztopowych, w tym dzięki rozwojowi zielononiebieskiej infrastruktury. Wnioski można zgłaszać przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu. Informacje o regulaminie i wnioskach są dostępne […]

Program ma na celu ochronę zasobów wodnych oraz minimalizację zjawiska suszy w Polsce poprzez
zwiększenie poziomu retencji na terenie posesji przy budynkach mieszkalnych jednorodzinnych oraz
wykorzystywanie zgromadzonych wód opadowych oraz roztopowych, w tym dzięki rozwojowi zielononiebieskiej infrastruktury.

Wnioski można zgłaszać przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu. Informacje o regulaminie i wnioskach są dostępne tutaj: https://wfosigw.wroclaw.pl/…/w_537,podstawowe-informacje

WFOŚiGW we Wrocławiu
ul. Jastrzębia 24
53-148 Wrocław
tel. 71 333 09 35
e-mail: poczta@fos.wroc.pl

Gmina Długołęka dostępna dla wszystkich projekt Unii Europejskiej, gdzie umieszczone są flaga Polska, Flaga Unijna, Herb Długołęki, Logo Funduszy Europejskich