Kwalifikacja Wojskowa 2021
Kategoria: Z życia gminy
Data publikacji: 01.04.2021r.
Drukuj

Kwalifikacja Wojskowa 2021

W roku 2021 kwalifikacji wojskowej – jako rocznik podstawowy – będą podlegali mężczyźni urodzeni w roku 2002, ponadto wzywani będą mężczyźni urodzeni w latach 1997-2001, którzy do tej pory nie stawili się w Powiatowej Komisji Lekarskiej (PKLek).

Kwalifikacja dla osób z Gminy Długołęka zgodnie z „Wojewódzkim Planem…” będzie prowadzona w dniach 12-19 maja 2021 r., miejsce pracy Powiatowej Komisji Lekarskiej – Wrocław, ul. Chociebuska 4-6.

Jednocześnie przypomina się, aby osoby urodzone w roku 2002 złożyły wnioski o dokumenty tożsamości w Urzędzie Gminy, ponieważ bez dokumentów tożsamości (dowód osobisty, paszport) nie zostaną orzeczeni przez PKLek.

Gmina Długołęka dostępna dla wszystkich projekt Unii Europejskiej, gdzie umieszczone są flaga Polska, Flaga Unijna, Herb Długołęki, Logo Funduszy Europejskich