Rusza kolejna edycja Programu Stypendialnego Rady Powiatu Wrocławskiego
Kategoria: Pozostałe
Data publikacji: 07.06.2021r.
Drukuj

Rusza kolejna edycja Programu Stypendialnego Rady Powiatu Wrocławskiego

Celem programu jest wyłonienie najzdolniejszych uczniów, objęcie ich mecenatem Powiat Wrocławski - strona oficjalna oraz finansowe wspieranie ich rozwoju w okresie pobierania nauki w dziennej szkole ponadpodstawowej dla młodzieży - liceum ogólnokształcącym lub technikum, jako wyraz uznania dla prezentowanego poziomu osiągnięć oraz forma pomocy w dalszym rozwoju.

O stypendium mogą się ubiegać uczniowie, którzy w roku szkolnym, na który przyznawane są stypendia, będą uczyć się w dziennych szkołach ponadpodstawowych dla młodzieży – liceum ogólnokształcącym lub technikum (w tym również tegoroczni absolwenci szkół podstawowych) – oraz spełniają kryteria określone dla danej kategorii stypendium.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami: https://www.powiatwroclawski.pl/stypendia-rady-powiatu…

Gmina Długołęka dostępna dla wszystkich projekt Unii Europejskiej, gdzie umieszczone są flaga Polska, Flaga Unijna, Herb Długołęki, Logo Funduszy Europejskich