Rozstrzygnięto konkurs na projekt graficzny logotypu ZOE – AJO
Kategoria: Z życia gminy
Data publikacji: 13.04.2022r.
Drukuj

Rozstrzygnięto konkurs na projekt graficzny logotypu ZOE – AJO

12 kwietnia w ZOE - AJO w Długołęce odbyło się spotkanie, podczas którego kierownik Artur Sajnóg wraz z sekretarzem gminy Mieczysławem Szynkarowskim, wręczyli nagrody laureatom konkursu.

Nagrodę główną otrzymała Aleksandra Ciszewska – uczennica ZSP w Mirkowie. Wyróżnienia otrzymali uczniowie ZSP Długołęka: Laura Brąś, Klaudia Konarska, Hanna Muszyńska i Miłosz Samstyko. Serdeczne podziękowania składamy p. Izabeli Maturze za zaangażowanie i zmotywowanie uczniów do przygotowania licznych prac. Nowo wybrane logo zostało zaprezentowane w oryginalny sposób – na torcie. Dla wszystkich uczestników konkursu przygotowano podziękowania z drobnym upominkiem. Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział.

Gmina Długołęka dostępna dla wszystkich projekt Unii Europejskiej, gdzie umieszczone są flaga Polska, Flaga Unijna, Herb Długołęki, Logo Funduszy Europejskich