Pogotowie prawne dla osób w trudnej sytuacji życiowej
Kategoria: Organizacje pozarządowe
Data publikacji: 11.04.2022r.
Drukuj

Pogotowie prawne dla osób w trudnej sytuacji życiowej

Bezpłatne porady prawne dla mieszkańców powiatu wrocławskiego.

Fundacja Dignum ma propozycję dla osób z niepełnosprawnością lub opiekunów osób z niepełnosprawnością, osób w trudnej sytuacji życiowej, osób bez możliwości korzystania z usług on-line oferowanych przez sądy, urzędy i instytucje administracji.

Pod numerem 781 268 470 dyżuruje Katarzyna Arasiewicz z Kancelarii Meritum – prawnik z wieloletnim doświadczeniem. Po uprzednio umówionej wizycie, przyjedzie do domu i pomoże rozwiązać problemy prawne. Aktywne porady to czynne zaangażowanie się w rozwiązywanie problemu i wspólne prowadzenie danej sprawy.

Gmina Długołęka dostępna dla wszystkich projekt Unii Europejskiej, gdzie umieszczone są flaga Polska, Flaga Unijna, Herb Długołęki, Logo Funduszy Europejskich