Przypomnienie dla osób obdarowanych sprzętem komputerowym w ramach projektu „Granty PPGR
Kategoria: Pozostałe
Data publikacji: 24.08.2023r.
Drukuj

Przypomnienie dla osób obdarowanych sprzętem komputerowym w ramach projektu „Granty PPGR

Przypominamy, iż wszystkie osoby, które w 2022 roku otrzymały od Gminy Długołęka sprzęt komputerowy w ramach projektu „Granty PPGR”, zgodnie z treścią zawartych umów darowizny, mają obowiązek do 31 sierpnia każdego roku (tj. co najmniej do 31.08.2023 r. oraz do 31.08.2024 r.) przesłania na adres mailowy Darczyńcy gmina@gmina.dlugoleka.pl zdjęć przedmiotu darowizny, w celu weryfikacji czy przekazany sprzęt jest w dyspozycji Obdarowanego.

Na przesłanych zdjęciach musi być widoczna bieżąca data ich wykonania, numer seryjny komputera oraz naklejka z logotypami unijnymi umieszczona na sprzęcie przez Darczyńcę, a w tytule maila wskazane imię i nazwisko Obdarowanego z dopiskiem Granty PPGR.

Gmina Długołęka dostępna dla wszystkich projekt Unii Europejskiej, gdzie umieszczone są flaga Polska, Flaga Unijna, Herb Długołęki, Logo Funduszy Europejskich