Praca Twoich marzeń – warsztaty dla mieszkańców Ukrainy
Kategoria: Pozostałe
Data publikacji: 24.08.2022r.
Drukuj

Praca Twoich marzeń – warsztaty dla mieszkańców Ukrainy

29 sierpnia w godz. 12-16 w Kiełczowie, przy ul. Wilczyckiej 14, odbędą się warsztaty dla osób z Ukrainy pn. "Praca Twoich marzeń".

Warsztaty z psychologiem, na których stworzysz projekt pracy swoich marzeń i określisz konkretne kroki do jego realizacji. Otrzymasz: świadomość wartości, którym chcesz poświęcić swoje życie zawodowe, listę Twoich umiejętności, zdolności i wiedzy, których być może wcześniej nie zauważyłeś, ale które możesz wykorzystywać w swojej pracy, świadomość swoich mocnych stron, zrozumienie własnych priorytetów przy wyborze pracy: zespół, wynagrodzenie, specyficzny rodzaj pracy – jak ważna jest każda z tych kwestii właśnie dla Ciebie!

29.08, 12:00 – Kiełczów, ul. Wilczycka 14

 • Wymagana jest wcześniejsza rejestracja pod adresem: ukraina.wsparcie@pzp.edu.pl – prosimy o przesłanie imienia, nazwiska, numeru telefonu, adresu e-mail, wybranego dnia i godziny udziału w warsztacie oraz wyrażenie zgody na przetwarzanie tych danych w celu cel organizacji warsztatu. Liczba miejsc jest ograniczona.
 • Język? Ukraiński!
 • Cena? – za darmo!
 • Czas trwania? – około 4 (cztery) godziny!
 • Na kogo czekamy? – obywatele Ukrainy. Warsztat zainteresuje przede wszystkim osoby, które chcą zmienić swój zawód, rodzaj działalności lub karierę, lepiej zrozumieć siebie i swoje skłonności lub po prostu prowadzić bardziej świadome życie zawodowe.
 • Kto prowadzi? – psycholog Wiktoria Raczyńska.
 • Dodatkowa informacja za tel.: 663440886

Serdecznie zapraszamy – zgłoszenia przyjmowane są do wyczerpania miejsc na sali!

*
 •  

Психологічний майстер-клас

«Робота Твоєї мрії»

Майстер-клас з психологом, на якому створиш проект роботи Твоєї мрії та визначиш конкретні кроки для втілення його в життя.

На майстер-класі отримаєш:

 свідомість цінностей, яким хочеш присвятити своє професійне життя,

 перелік своїх умінь, навичок та знань, яких, можливо, раніше не помічав, але які зможеш використовувати в роботі,

 свідомість своїх міцних сторін,

 розуміння своїх власних пріоритетів щодо вибору роботи: колектив, зарплата, конкретний вид роботи – наскільки кожне з цих питань важливе саме для Тебе!

29.08, 12:00 – Kiełczów, ul. Wilczycka 14

 • Необхідна попередня реєстрація за адресoю: ukraina.wsparcie@pzp.edu.pl – просимо вислати своє ім’я, прізвище, номер телефону, електронну адресу, бажані день і годину участі (організатори повідомлять учасників про остаточний термін – просимо висловити свої побажання щодо можливих термінів) і згоду на переробку цих даних з метою проведення майстер-класу. Кількість місць обмежена.
 • Мова? Українська!
 • Ціна? – безкоштовно!
 • Тривалість? – орієнтовно 4 (чотири) години!
 • Кого ми чекаємо? – громадян України. МК буде цікавим насамперед для осіб, які хочуть змінити рід зайнятості, професію чи напрямок кар’єри, краще зрозуміти себе та свої схильності або просто більш свідомо вести своє професійне життя.
 • Хто проводить? – психолог Вікторія Рачинська.
 • Додаткова інформація за телефоном: 663 440 886 J

Щиро запрошуємо – заявки приймаються до вичерпання місць у залі!

Gmina Długołęka dostępna dla wszystkich projekt Unii Europejskiej, gdzie umieszczone są flaga Polska, Flaga Unijna, Herb Długołęki, Logo Funduszy Europejskich