Bezpieczeństwo seniorów – spotkanie online
Kategoria: Z życia gminy
Data publikacji: 26.08.2022r.
Drukuj

Bezpieczeństwo seniorów – spotkanie online

Komisariat Policji w Długołęce informuje, że w dalszym ciągu policjanci odnotowują próby oszustw dokonywanych na osobach starszych.

W chwili obecnej seniorzy coraz częściej korzystają z telefonów komórkowych i komputerów z dostępem do Internetu, bardzo często zdarza się też, że w wyniku nieostrożnego „użytkowania sieci” seniorzy padają ofiarami przestępstw.

Kontynuując swoje działania, Policja zachęca do skorzystania z kolejnego spotkania, poświęconego Bezpieczeństwu Seniorów na kanale Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu na YouTube, które odbędzie się 5 września o godz. 9 pod tym linkiem: https://www.youtube.com/watch?v=9ELB_BMbCac

Telefonując do Komisariatu Policji w Długołęce, pod nr 47 8716520 lub bezpośrednio do koordynatora pod nr tel. 601815879, zawsze można otrzymać niezbędną pomoc oraz dodatkowe informacje.

Gmina Długołęka dostępna dla wszystkich projekt Unii Europejskiej, gdzie umieszczone są flaga Polska, Flaga Unijna, Herb Długołęki, Logo Funduszy Europejskich