Partnerzy Oczka, czyli XXI DNI GMINY DŁUGOŁĘKA
Kategoria: Pozostałe
Data publikacji: 28.06.2024r.
Drukuj

Partnerzy Oczka, czyli XXI DNI GMINY DŁUGOŁĘKA

Serdecznie dziękujemy naszym partnerom za wsparcie!

amRACK – dziękujemy za wsparcie!

Firma amRACK jest kompleksowym dostawcą systemów magazynowych. Zajmuje się profesjonalnym projektowaniem i wyposażaniem wszelkiego rodzaju magazynów, w tym magazynów wysokiego składowania.

W ofercie firmy znajdują się między innymi regały paletowe, regały półkowe, antresole magazynowe, a także szereg akcesoriów niezbędnych do bezpiecznej pracy w każdym magazynie.

Firma amRACK działa na terenie całej Polski. Obecnie posiada 4 oddziały stacjonarne: Długołęka koło Wrocławia, Kościan koło Poznania, Wołomin koło Warszawy oraz Gdańsk.

Jeśli więc w Twojej firmie potrzebne są regały magazynowe, to już wiesz do kogo się zgłosić!

Firma amRACK prowadzi również sprzedaż regałów w sklepie internetowym amrack.pl/sklep i obecnie uruchomiła kod rabatowy „KS10”, który obniża wartość całego koszyka o 10% !!

Bank Spółdzielczy w Oleśnicy – dziękujemy za wsparcie!

Swoją ofertę Bank tworzy z myślą o osobach fizycznych, przedsiębiorstwach, rolnikach oraz jednostkach samorządu terytorialnego. Bank posiada szeroką gamę produktów depozytowych i kredytowych dostosowanych do indywidualnych potrzeb Klientów.

Cechą charakterystyczną Banku Spółdzielczego w Oleśnicy jest wysoka jakość świadczonych usług oraz indywidualne podejście do klienta i jego problemów. Bank od wielu lat prowadzi inwestycje mające na celu poprawę komfortu obsługi klienta, w szczególności otwiera nowe placówki, modernizuje dotychczasowe, zwiększa ilość dostępnych dla klientów bankomatów, wprowadza nowoczesne produkty i usługi. O rozwoju Banku świadczy również wzrost zatrudnienia w placówkach Banku.

Leroy Merlin GIGA Market w Mirkowie – dziękujemy za wsparcie!

Leroy Merlin GIGAmarket Mirków wyróżnia przede wszystkim powierzchnia handlowa, która wynosi blisko 15 000 mkw., oraz oferta produktowa obejmująca blisko 50 000 artykułów dla domu i ogrodu.

Dolnośląski GIGAmarket mieści się w Mirkowie (gmina Długołęka) przy ul. Kiełczowskiej 1E.

GIGAmarket został zaprojektowany tak, aby zapewnić klientom pełen komfort zakupów związanych z budową i remontem domu, a także ogrodem. Mogą oni skorzystać z największego na Dolnym Śląsku działu budowlanego, o powierzchni 3 500 mkw., oferującego produkty w ilościach projektowych. Ponadto klienci mają możliwość wjazdu również autem dostawczym na teren jego zewnętrznej części i zapakowania zakupów od razu do bagażnika.

Pracownicy GIGAmarketu chętnie doradzą jeszcze na etapie projektowania oraz przyjmą do realizacji zamówienia specjalne. Dzięki odpowiednio przygotowanym stanowiskom zajmą się również m.in. wycinaniem otworów w blatach lub zlewozmywakach, a także przycinaniem i obszywaniem zasłon oraz wykładzin. Dla osób poszukujących inspiracji, ekipa Leroy Merlin Mirków przygotowała kilkadziesiąt aranżacji pomieszczeń. Doradcy klienta – projektanci pomogą stworzyć indywidualny projekt wymarzonego wnętrza.

Zapraszamy na stoisko Leroy Merlin, gdzie pracownicy uczą, jak obchodzić się z roślinami w ramach akcji „Dzieciaki sadzeniaki”

Clarena Popławska Group – dziękujemy za wsparcie!

Popławska Group sp. j. to firma rodzinna, producent kosmetyków profesjonalnych i do pielęgnacji domowej marki Clarena oraz urządzeń kosmetycznych – zabiegowych i artykułów jednorazowych dla branży beauty.

Właściciel klubu jeździeckiego Clarena Sports Club i producent specjalistycznych preparatów do pielęgnacji zwierząt.

Miłość, prawda i odpowiedzialność to fundament Popławska Group, która prowadzi również Fundację wspierającą samotne mamy.

Gospodarstwo Rolne Stachowicz – dziękujemy za wsparcie!

Gospodarstwo prowadzone przez państwa Stachowiczów z Siedlca, którzy zajmują się produkcją roślinną. Uprawiają głównie rzepak, pszenicę, kukurydzę i słonecznik. Gospodarstwo posiada nowoczesny park maszynowy.

Oferuje także kompleksowe usługi rolnicze dla okolicznych rolników (rolnictwo precyzyjne: pobór prób glebowych, skanowanie gleb, tworzenie map zasobności): Technology for the soil Katarzyna Dolińska.

Podczas wydarzenia możecie przyjrzeć się sprzętowi rolniczemu, z którego na co dzień nasz partner korzysta.

Betard – dziękujemy za wsparcie!

Firma Betard od ponad 30 lat specjalizuje się w produkcji elementów prefabrykowanych dla budownictwa: od mieszkaniowego poprzez obiekty użyteczności publicznej i przemysłowe, po skomplikowane elementy konstrukcji inżynieryjnych, drogowych, mostowych i hydrotechnicznych.

Celem firmy jest produkcja najwyższej jakości materiałów budowlanych z betonu, w tym prefabrykatów nietypowych, wykonywanych na specjalne zamówienia dla firm i dla odbiorców indywidualnych, niezależnie od ich rodzaju i wielkości inwestycji.

KIA GAM – dziękujemy za wsparcie!

Salon Marki Kia GAM w Długołęce to wieloletnia działalność, z dużą tradycją w sprzedaży samochodów. Firma od ponad 14 lat współtworzy nasze lokalne centrum motoryzacji, zajmując się nie tylko sprzedażą, ale także autoryzowanym serwisowaniem pojazdów. Dzięki kompetentnemu zespołowi, salon zadba o Państwa w trakcie procesu zakupu, a także podczas każdorazowej wizyty w serwisie. Ponadto wszechstronna gama modelowa pozwoli Państwu w sposób idealny dopasować nowy samochód do własnych potrzeb. Poznaj bliżej markę Kia i wstąp do salonu w Długołęce. Serdecznie zapraszamy!

Selgros Cash&Carry – dziękujemy za wsparcie!

Selgros to działająca w Polsce od ponad 27 lat, ogólnopolska sieć samoobsługowych hal handlowych, oferująca szeroki wybór produktów spożywczych, przemysłowych oraz dedykowanych dla gastronomii.

Wszechstronna oferta hal Selgros to jeden z najszerszych asortymentów na rynku. Zapraszamy do 20 hal handlowych zlokalizowanych w największych polskich miastach, a w szczególności do Selgros w Długołęce przy ul. Wrocławskiej 4C!

Atutami firmy są przede wszystkim korzystne lokalizacje, przestronność nowoczesnych hal sklepowych oraz bogata oferta asortymentowa i atrakcyjne ceny.

Dla klientów preferujących zakupy online działa też sklep internetowy Selgros24.pl, w którym można wybierać spośród szerokiego asortymentu ponad 25 000 art. biurowych, spożywczych i przemysłowych w atrakcyjnych cenach z dostawą do domu.

Drewnex – dziękujemy za wsparcie!

Firma DREWNEX działa na rynku od 2000 roku. Na przestrzeni ponad dwóch dekad naszej działalności zdobyliśmy zaufanie wielu tysięcy indywidualnych i hurtowych odbiorców drewna.

Jest największym producentem drewna kominkowego i opałowego w południowej Polsce. Od dwóch dekad zaopatruje hurtowych odbiorców krajowych i zagranicznych (m.in. z Niemiec, Austrii, Holandii, Belgii, Francji i Danii). Jest sprawdzonym i niezawodnym partnerem handlowym, który na pierwszy miejscu stawia zadowolenie klientów i najwyższą jakość swoich produktów. Korzysta wyłącznie z wysokiej klasy drewna pozyskiwanego w Lasach Państwowych, a więc wyłącznie z legalnych źródeł. W całorocznej ofercie hurtowej posiada drewno z najpopularniejszych rodzimych gatunków drzew – dębu, brzozy, buka, jesionu, grabu, sosny i świerku.

Nawrot – dziękujemy za wsparcie!

W tym roku Firma Nawrot świętuje 30-lecie działalności na wrocławskim rynku motoryzacyjnym. Autoryzowany dealer marek Renault i Dacia, od 2019 roku w swoim portfolio posiada również markę Hyundai. Przez lata firma Nawrot, ciesząc się zaufaniem klientów, rozwijała swoją działalność jako prężnie działający dealer samochodowy w Długołęce. Aktualnie na powierzchni prawie 9 tyś m², oprócz autoryzowanych salonów i serwisów marek Hyundai, Renault oraz Dacia, znajdują się także: salon samochodów używanych, serwis karoseryjny (blacharnia i lakiernia) oraz NOWOŚĆ: Nawrot Bosch Car Service – autoryzowany serwis służący mieszkańcom gminy bez względu na markę posiadanego samochodu. Codziennie ponad 150 pracowników firmy NAWROT służy Państwu swoim doświadczeniem motoryzacyjnym – zapraszamy!

Zapraszamy na stoisko firmy Nawrot i zapoznania się z ofertą.

Spigiel BM – dziękujemy za wsparcie!

Firma z siedzibą w Długołęce działa w branży drzewnej od 1982 roku. Wiele lat ciężkiej pracy uczyniło z nich prawdziwych ekspertów w dziedzinie produkcji deski dębowej (podłoga, parkiet, jodełka). Deski wyprodukowane w ich parku technologicznym charakteryzują się doskonałą jakością surowca (dąb tylko z polskich nadleśnictw), wytrzymałością oraz estetyką.

Sernica Dolnośląska – dziękujemy za wsparcie!

Sernica dolnośląska to rodzinna firma z Bielawy, która od 10 lat tworzy z pasją produkty owcze i kozie.

W naszej serowarni każdy seromaniak znajdzie cos dla siebie, od łagodnych i kremowych serów, aż po długo dojrzewające, aromatyczne dla koneserów wyszukanych smaków.

Nasze sery nadają się zarówno do codziennego spożycia oraz na wykwintne kolacje w parze z dobrym winem. Produkty uznane już wielokrotnie za najlepsze w całej Polsce, co potwierdzają dyplomy z ogólnopolskich festiwali. Od zeszłego roku produkujemy również lody na owczym mleku.

Nadleśnictwo Oleśnica Śląska – dziękujemy za wsparcie!

Dziękujemy Nadleśnictwu Oleśnica Śląska za użyczenie terenu pod parking.

WTS Sparta Wrocław – dziękujemy za wsparcie!

W niedzielę od 16:00 będą z nami zawodnicy WTS Sparty Wrocław. Wyjątkowa okazja, by zrobić sobie zdjęcie z zawodnikami, zgarnąć autografy oraz zobaczyć motocykl, którym na co dzień ścigają się najlepsi żużlowcy na świecie!

Milart – dziękujemy za wsparcie!

Milart jest cenionym deweloperem, o ugruntowanej, ponad 20-letniej pozycji rynkowej. Swoje inwestycje na terenie Wrocławia i jego najbliższych okolicach, realizuje w rzetelnych standardach spełniających oczekiwaną jakość. Potwierdzeniem dużego zainteresowania oferowanymi inwestycjami była i jest ich atrakcyjność. Wieloletnie doświadczenie we współpracy ze sprawdzonymi partnerami, pozwala budować i przekazywać naszym Klientom nowe domy, mieszkania i lokale usługowe, w interesujących lokalizacjach, nowocześnie i funkcjonalnie zaprojektowane, starannie wykończone.

Hydropolis – dziękujemy za wsparcie!

Centrum Edukacji Ekologicznej Hydropolis to unikatowe centrum wiedzy o wodzie, stworzone w zabytkowym, XIX-wiecznym zbiorniku wody czystej. Nasz obiekt łączy walory edukacyjne z nowoczesną formą wystawienniczą. Wewnątrz budynku znajduje się siedem stałych stref tematycznych, cykliczne wystawy czasowe, specjalna strefa dla dzieci oraz przestrzeń do relaksu pozwolą poznać jak niezwykłą i niezbędną do życia substancją jest woda.

Zapraszamy na ich stoisko, gdzie nie zabraknie ciekawych warsztatów less waste oraz eksperymentów z wodą w roli głównej.

Toyota Dobrygowski – dziękujemy za wsparcie!

Toyota Długołęka, wyjątkowe miejsce, jedyne w regionie z mianem Ichiban [Icziban], drugi rok z rzędu! Ichiban czyli po Japońsku numer 1. Jest to najbardziej prestiżowa nagroda, którą Toyota Motor Europe przyznaje co roku 50 najlepszym salonom pod względem jakości obsługi Klienta. Pośród 2500 kandydatów.  Eksperckie doradztwo oraz  komfort i zaufanie naszych Klientów zawsze stawiamy na 1 miejscu.

Gmina Długołęka dostępna dla wszystkich projekt Unii Europejskiej, gdzie umieszczone są flaga Polska, Flaga Unijna, Herb Długołęki, Logo Funduszy Europejskich