Miłość kwitnie wokół nas
Kategoria: Pozostałe
Data publikacji: 08.12.2022r.
Drukuj

Miłość kwitnie wokół nas

Po raz drugi w tym roku w urzędzie gminy odbyło się uroczyste wręczenie medali od Prezydenta RP za długoletnie pożycie małżeńskie.

W Sali konferencyjnej gościliśmy 7 par. Złote gody uczcili Państwo Krystyna i Jan Pośpieszni, Danuta i Zdzisław Pisulowie, Henryka i Marek Witczakowie, Stanisława i Marian Milczanowscy, Alicja i Stanisław Śniegoccy, Krystyna i Władysław Wajdowie oraz Elżbieta i Marian Zbrożkowie, którzy obchodzą w tym roku diamentową rocznicę.

Zaraz po wejściu par na salę dało się wyczuć unoszący się zapach miłości, który podczas wspólnego odnowienia przysięgi był niezwykle intensywny. W atmosferze wzruszenia i uśmiechu Wójt Wojciech Błoński wręczył parom medale wraz z listami gratulacyjnymi, upominkami oraz kwiatami. Po pamiątkowych zdjęciach był czas na wspomnienia i rozmowy przy cieście i kawie.  

– „Po raz kolejny miałem przyjemność wręczyć medale za wieloletnie pożycie małżeńskie parom z naszej gminy i jak zawsze było to wzruszające i budujące wydarzenie. Nic tylko przyglądać się i brać przepis na długie i szczęśliwe życie razem”  – mówił po spotkaniu wójt Wojciech Błoński.

Wszystkim parom składamy ogromne gratulacje i podziękowania za piękny przykład wspólnego podróżowania przez życie.

Gmina Długołęka dostępna dla wszystkich projekt Unii Europejskiej, gdzie umieszczone są flaga Polska, Flaga Unijna, Herb Długołęki, Logo Funduszy Europejskich