Mazda Grupa Wróbel sponsorem XX Dni Gminy Długołęka
Kategoria: Z życia gminy
Data publikacji: 18.06.2023r.
Drukuj

Mazda Grupa Wróbel sponsorem XX Dni Gminy Długołęka

Nasza historia zaczęła się w roku 2010, kiedy to został wybudowany i uruchomiony pierwszy salon i serwis Mazda w Opolu. Cztery lata później, gdy marka była już rozpoznawalna na rynku opolskim, przyszedł czas na Dolny Śląsk. Na swoją drugą lokalizację wybraliśmy Lubin. Wreszcie w marcu 2018 r. rozpoczął swoją działalność największy i najnowocześniejszy salon Mazdy w Polsce w Długołęce.

Dziękujemy za wsparcie!

Stale zwiększająca się ilość klientów marki Mazda Grupa Wróbel, daje nam ogromne powody do dumy i napędza nas do dalszego rozwoju.

Obecnie co 10-ty nowy samochód marki Mazda w Polsce wyjeżdża z naszych salonów.

Do tego sprzedaż samochodów używanych, dzięki której każdy z naszych klientów ma możliwość pozostawienia swojego obecnego samochodu w rozliczeniu.

Kompleksową opiekę nad klientem świadczymy w naszych serwisach posprzedażowych. Obiekt w Długołęce posiada halę serwisową z 17-stoma stanowiskami obsługi, dzięki czemu uzyskuje bardzo wysoką płynność pracy. Nieodzownym elementem obsługi posprzedażowej jest również prowadzona przez nas kompleksowa obsługa serwisu blacharsko-lakierniczego.

Firma Mazda Grupa Wróbel to nie tylko piękne i niezawodne samochody. To przede wszystkim ludzie z pasją, których celem jest świadczenie najwyższej jakości usług oraz budowanie długotrwałych relacji z Klientem.

Wierzymy, że samochody Mazda to doskonała inwestycja, a zamiłowanie do japońskiej motoryzacji to niekończąca się przygoda, pełna niezapomnianych emocji.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Napędzamy ludzi z pasją!

Strona internetowa firmy: www.mazda-wroclaw-wrobel.pl/

Gmina Długołęka dostępna dla wszystkich projekt Unii Europejskiej, gdzie umieszczone są flaga Polska, Flaga Unijna, Herb Długołęki, Logo Funduszy Europejskich