Leroy Merlin GIGAmarket Mirków sponsorem XX Dni Gminy Długołęka
Kategoria: Z życia gminy
Data publikacji: 17.06.2023r.
Drukuj

Leroy Merlin GIGAmarket Mirków sponsorem XX Dni Gminy Długołęka

Leroy Merlin GIGAmarket Mirków wyróżnia przede wszystkim powierzchnia handlowa, która wynosi blisko 15 000 mkw., oraz oferta produktowa obejmująca blisko 50 000 artykułów dla domu i ogrodu.

Dziękujemy za wsparcie!

Dolnośląski GIGAmarket mieści się w Mirkowie (gmina Długołęka) przy ul. Kiełczowskiej 1E.
GIGAmarket został zaprojektowany tak, aby zapewnić klientom pełen komfort zakupów związanych z budową i remontem domu, a także ogrodem. Mogą oni skorzystać z największego na Dolnym Śląsku działu budowlanego, o powierzchni 3 500 mkw., oferującego produkty w ilościach projektowych. Ponadto klienci mają możliwość wjazdu również autem dostawczym na teren jego zewnętrznej części i zapakowania zakupów od razu do bagażnika. 

Pracownicy GIGAmarketu chętnie doradzą jeszcze na etapie projektowania oraz przyjmą do realizacji zamówienia specjalne. Dzięki odpowiednio przygotowanym stanowiskom zajmą się również m.in. wycinaniem otworów w blatach lub zlewozmywakach, a także przycinaniem i obszywaniem zasłon oraz wykładzin. Dla osób poszukujących inspiracji, ekipa Leroy Merlin Mirków przygotowała kilkadziesiąt aranżacji pomieszczeń. Doradcy klienta – projektanci pomogą stworzyć indywidualny projekt wymarzonego wnętrza.

Strona internetowa firmy: www.leroymerlin.pl

Gmina Długołęka dostępna dla wszystkich projekt Unii Europejskiej, gdzie umieszczone są flaga Polska, Flaga Unijna, Herb Długołęki, Logo Funduszy Europejskich