Spigiel BM sponsorem XX Dni Gminy Długołęka
Kategoria: Z życia gminy
Data publikacji: 19.06.2023r.
Drukuj

Spigiel BM sponsorem XX Dni Gminy Długołęka

Spigiel BM z siedzibą w Długołęce działa w branży drzewnej od 1982 roku.

Dziękujemy za wsparcie!

Wiele lat ciężkiej pracy uczyniło z nas prawdziwych ekspertów w dziedzinie produkcji deski dębowej (podłoga, parkiet, jodełka). Deski wyprodukowane w naszym parku technologicznym charakteryzują się doskonałą jakością surowca (dąb tylko z polskich nadleśnictw), wytrzymałością oraz estetyką.

Park technologiczny

Gwarantujemy (certyfikaty) najwyższe parametry techniczne, trwałość materiałów a także estetykę wykonania. Ogromne doświadczenie w pracy z drewnem pozwala nam kompleksowo wykorzystać materiał, dzięki czemu proponowane przez nas ceny są konkurencyjne. Wzorując się na światowych firmach wychodzimy naprzeciw Klientowi i nieustannie poszerzamy nasz asortyment, tak by każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Strona internetowa firmy: www.spigiel.pl

Gmina Długołęka dostępna dla wszystkich projekt Unii Europejskiej, gdzie umieszczone są flaga Polska, Flaga Unijna, Herb Długołęki, Logo Funduszy Europejskich