Informacja dla uchodźców z Ukrainy
Kategoria: Pozostałe
Data publikacji: 01.07.2022r.

Informacja dla uchodźców z Ukrainy

Informacja dotyczy uchodźców wojennych z Ukrainy, którzy wjechali na terytorium Polski od dnia 24 marca 2022 r., którzy mieli prawo do bezpłatnych przejazdów komunikacja miejską organizowaną przez Gminę Wrocław.

Od 1 lipca 2022 r. uchwała nr LI/1329/22 Rady Miejskiej Wrocławia przestaje funkcjonować i pasażerowie ci będą mogli podróżować komunikacją zbiorową według zasad uregulowanych uchwałą nr XLVII/1094/17 Rady Miejskiej Wrocławia z dnia 19 października 2017 r. w sprawie zasad odpłatności za przejazdy środkami komunikacji zbiorowej, organizowanej przez Gminę Wrocław.