Znamy laureatów Loterii Rozlicz PIT
Kategoria: Pozostałe
Data publikacji: 06.06.2023r.
Drukuj

Znamy laureatów Loterii Rozlicz PIT

5 czerwca w Urzędzie Gminy Długołęka odbyło się niezwykle ekscytujące losowanie nagród w loterii "Rozlicz PIT w Gminie".

Pełna lista zwycięzców dostępna jest na stronie: www.loteria.gmina.dlugoleka.pl

Inicjatywa ta została podjęta przez wójta Wojciecha Błońskiego który postanowił zachęcić mieszkańców do rozliczania swoich zeznań podatkowych na terenie gminy. Celem tej akcji było przekonanie mieszkańców do wpisywania gminy Długołęka jako swojego miejsca zamieszkania w formularzu PIT.

W ramach loterii przygotowano aż 11 atrakcyjnych nagród o łącznej wartości 30 000 złotych. Główną nagrodą był nowoczesny 75-calowy telewizor marki Samsung. Oprócz tego, do wygrania były także smartfony, tablety i laptopy.

Losowanie nagród było przeprowadzone przez wykwalifikowanych pracowników specjalizujących się w organizacji tego typu loterii. Dzięki ich doświadczeniu i odpowiedniemu przeszkoleniu, cały proces przebiegł w sposób sprawiedliwy i transparentny, zapewniając uczestnikom równą szansę na wygranie jednej z cennych nagród.

Ta inicjatywa Wójta miała ważne przesłanie dla mieszkańców. Chciał on podkreślić, jak istotne jest rozliczanie się właśnie w miejscu zamieszkania. – „Często zdarza się, że mieszkańcy nie zwracają uwagi na to, gdzie wpisują swoje miejsce zamieszkania w formularzu PIT. Warto pamiętać, że wpisanie gminy Długołęka jako miejsca swojego zamieszkania ma duże znaczenie dla budżetu lokalnego i rozwoju. Rozliczanie się w miejscu zamieszkania przyczynia się do wzrostu środków finansowych, które trafiają bezpośrednio do gminy. To z kolei pozwala na inwestowanie w rozwój infrastruktury, edukację, kulturę i wiele innych ważnych dziedzin życia lokalnego społeczeństwa.” – dodał wójt Wojciech Błoński, który poprzez tę loterię chciał zwrócić uwagę mieszkańców na to, że ich wybór ma realny wpływ na rozwój gminy.

Loteria „Rozlicz PIT w Gminie Długołęka” okazała się nie tylko atrakcyjną formą motywacji dla mieszkańców, ale przede wszystkim ważnym przypomnieniem, jak ważne jest rozliczanie się w miejscu zamieszkania. Pamiętajmy o tym również w przyszłym roku przy wypełnianiu deklaracji podatkowej.

Relacja Telewizji Echo24 z losowania:

Gmina Długołęka dostępna dla wszystkich projekt Unii Europejskiej, gdzie umieszczone są flaga Polska, Flaga Unijna, Herb Długołęki, Logo Funduszy Europejskich