Złote gody z uśmiechem na ustach
Kategoria: Z życia gminy
Data publikacji: 13.05.2022r.
Drukuj

Złote gody z uśmiechem na ustach

Podtrzymując naszą gminną tradycję, wójt gminy Długołęka zaprosił dzisiaj do urzędu pary, które z okazji długoletniego pożycia małżeńskiego otrzymały medale od Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.

Na spotkanie przybyło osiem par: państwo Maria i Wiesław Kotwicowie, Władysława i Adam Leśniakowie, Bogumiła i Bogdan Adamcowie, Barbara i Jan Brodowie, Janina i Tadeusz Kocikowie, Kazimiera i Henryk Miziniakowie, Irena i Józef Sołowiejowie oraz Leokadia i Tadeusz Sozańscy.

W uroczysty i symboliczny sposób małżonkowie odnowili swoją przysięgę, co było wzruszającym i bardzo miłym akcentem całego spotkania. Wójt Wojciech Błoński wręczył parom medale, listy gratulacyjne i gminne upominki, a pamiątkowe zdjęcia i poczęstunek były zwieńczeniem tego jakże miłego wydarzenia. Serdecznie gratulujemy raz jeszcze wszystkim jubilatom, którzy dają nam piękny przykład na życie w ducie.

Bardzo lubię te nasze spotkania. Są radosne i napawają optymizmem. Życzę moim gościom jeszcze długich lat razem – podsumowuje Wójt Gminy Długołęka Wojciech Błoński.

Gmina Długołęka dostępna dla wszystkich projekt Unii Europejskiej, gdzie umieszczone są flaga Polska, Flaga Unijna, Herb Długołęki, Logo Funduszy Europejskich