Gminny Dzień Dziecka i Gminny Dzień Strażaka
Kategoria: Z życia gminy
Data publikacji: 16.05.2022r.
Drukuj

Gminny Dzień Dziecka i Gminny Dzień Strażaka

Święto dzieci zbliża się wielkimi krokami. Zamierzamy więc hucznie celebrować ten dzień, ale nieco wcześniej, bo już 28 maja. Zapraszamy wszystkie dzieciaki, małe i duże, do parku w Szczodrem na dzień pełen atrakcji.

Zanim na dobre oddamy się zabawie, będziemy świadkami święta naszych dzielnych strażaków, którzy tego dnia będą otrzymywać odznaki i medale. Nasze OSP przyjadą do parku swoimi wozami, które będzie można podziwiać i zrobić sobie zdjęcie za kierownicą.

Strażacy bardzo często są dla dzieci wzorem. Młodzi ludzie chcą uprawiać w przyszłości ten zawód, więc z pewnością takie spotkanie będzie dla nich nie lada gratką.

Czekamy na Was w sobotę, 28 maja w parku w Szczodrem, od godz. 12. Do zobaczenia!

Gmina Długołęka dostępna dla wszystkich projekt Unii Europejskiej, gdzie umieszczone są flaga Polska, Flaga Unijna, Herb Długołęki, Logo Funduszy Europejskich