Zdalne tłumaczenie ukraińskiego języka migowego.
Kategoria: Pozostałe
Data publikacji: 30.03.2022r.
Drukuj

Zdalne tłumaczenie ukraińskiego języka migowego.

W związku z obecną trudną sytuacją uchodźców z Ukrainy, Migam.org uruchomiło w trybie pilnym i na własny koszt usługę zdalnego tłumacza ukraińskiego języka migowego.

Usługa działa od 1 marca i jest dostępna pod linkiem: https://tlumacz.migam.org/ukraina
Chcielibyśmy zaoferować dostęp do tłumaczy jak najszerszej grupie podmiotów i instytucji. Przede wszystkim bezpośrednio odpowiedzialnych za przyjęcie uciekających przed wojną Ukraińców. Możemy pomóc służbie granicznej, służbom medycznym, wolontariuszom. Po prostu każdemu, kto będzie potrzebował pośrednictwa tłumacza w komunikacji. Ilość przeprowadzonych tłumaczeń w Ukraińskim języku migowym 358 od 1 marca do 16 marca – usługa teraz działa od poniedziałku do piątku w godzinach 8-20.

Gmina Długołęka dostępna dla wszystkich projekt Unii Europejskiej, gdzie umieszczone są flaga Polska, Flaga Unijna, Herb Długołęki, Logo Funduszy Europejskich