Zbiórka darów w urzędzie
Kategoria: Z życia gminy
Data publikacji: 15.03.2022r.
Drukuj

Zbiórka darów w urzędzie

Drodzy mieszkańcy! Przypominamy, że w urzędzie gminy trwa zbiórka długoterminowej żywności dla uchodźców z Ukrainy, którzy będą korzystać z miejsc noclegowych, przygotowanych przez gminę Długołęka.

Zbiórka trwa w godzinach otwarcia urzędu tj. (pn, wt, czw, pt 7.30 – 15.30; śr 8.30 – 16.30). Potrzebna jest długoterminowa żywność, mleko, soki, produkty spożywcze, artykuły higieniczne – pakowane zbiorczo (np. zgrzewka mleka lub karton makaronu, będą bardziej przydatne niż pojedyncze sztuki różnych produktów). Nie zbieramy odzieży. Z góry dziękujemy za wsparcie! 💙💛

Gmina Długołęka dostępna dla wszystkich projekt Unii Europejskiej, gdzie umieszczone są flaga Polska, Flaga Unijna, Herb Długołęki, Logo Funduszy Europejskich