Zasady ochrony gospodarstwa przed wirusem afrykańskiego pomoru świń (ASF).
Kategoria: Ochrona środowiska, Z życia gminy
Data publikacji: 04.08.2021r.
Drukuj

Zasady ochrony gospodarstwa przed wirusem afrykańskiego pomoru świń (ASF).

Warto zapoznać się z dokumentem prezentującym zasadach ochrony gospodarstwa przed wirusem afrykańskiego pomoru świń, które prezentujemy poniżej. W treści wiadomości również apel Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Głównego Lekarza Weterynarii skierowany do hodowców trzody chlewnej.

Warto zapoznać się z dokumentem prezentującym zasadach ochrony gospodarstwa przed wirusem afrykańskiego pomoru świń, które prezentujemy poniżej. W treści wiadomości również apel Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Głównego Lekarza Weterynarii skierowany do hodowców trzody chlewnej.

Apel Ministra Rolnictwa i Rozwoju wsi oraz Głownego Lekarza Weterynarii

apel_ministerstwa_rolnictwa Data dodania: 2021.08.04 Rozmiar: 279.91 KB
Gmina Długołęka dostępna dla wszystkich projekt Unii Europejskiej, gdzie umieszczone są flaga Polska, Flaga Unijna, Herb Długołęki, Logo Funduszy Europejskich