Zasady funkcjonowania urzędu gminy. Komunikat wójta
Kategoria: Z życia gminy
Data publikacji: 24.01.2022r.
Drukuj

Zasady funkcjonowania urzędu gminy. Komunikat wójta

Szanowni Mieszkańcy, uprzejmie informuję, że w związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną w kraju, od 24 stycznia 2022 r. (poniedziałek), urząd gminy Długołęka będzie funkcjonował na określonych poniżej zasadach.

W przypadku spraw wymagających bezpośredniego kontaktu z pracownikami poszczególnych wydziałów urzędu prosimy o wcześniejsze umówienie spotkania poprzez kontakt telefoniczny – dane teleadresowe pracowników znajdą państwo na stronie internetowej gminy – konkretnie tutaj – https://gmina.dlugoleka.pl/kontakty/.

Mając na uwadze Państwa czas, konieczność zapewnienia odpowiednich warunków sanitarnych i właściwy komfort obsługi – proszę o przestrzeganie ustaleń.

Warto pamiętać, że wejście do budynku Urzędu Gminy w Długołęce znajduje się od strony ul. Robotniczej, natomiast bezpośrednio po jego przekroczeniu należy poddać się pomiarowi temperatury ciała, przeprowadzić dezynfekcję dłoni oraz posiadać środki ochrony osobistej, w szczególności założoną maseczkę zakrywającej nos i usta. To istotne pod kątem przestrzegania zapisów reżimu sanitarnego!

Korespondencję lub wypełnione druki mogą Państwo przekazywać również za pośrednictwem zewnętrznej skrzynki umieszczonej tuż przed wejściem głównym.

Mając na względzie bezpieczeństwo klientów i pracowników zachęcam do zdalnych form załatwiania spraw
• pisma, wnioski, podania można składać w miarę możliwości za pośrednictwem poczty tradycyjnej (lub kuriera), poczty elektronicznej, poprzez Elektroniczną Skrzynkę Podawczą – ePUAP.
• kontaktu zdalnego z pracownikami Urzędu Gminy Długołęka – dane kontaktowe dostępne są na: https://gmina.dlugoleka.pl/kontakty/

Dbajmy o siebie i innych w tym trudnym dla nas wszystkich czasie. Przestrzegajmy zasad sanitarnych i minimalizujmy ryzyko zachorowań.

Poniżej link do treści zarządzenia w tej sprawie

https://dlugoleka.bip.net.pl/?a=13175

Gmina Długołęka dostępna dla wszystkich projekt Unii Europejskiej, gdzie umieszczone są flaga Polska, Flaga Unijna, Herb Długołęki, Logo Funduszy Europejskich