Zapraszamy przedsiębiorców, którzy chcieliby zostać partnerami projektu Karta Seniora Aglomeracji Wrocławskiej
Kategoria: Z życia gminy
Data publikacji: 29.12.2023r.
Drukuj

Zapraszamy przedsiębiorców, którzy chcieliby zostać partnerami projektu Karta Seniora Aglomeracji Wrocławskiej

W związku z przystąpieniem gminy Długołęka do projektu Karta Seniora Aglomeracji Wrocławskiej serdecznie zapraszamy przedsiębiorców, którzy chcieliby zostać partnerami projektu do przesłania swoich ofert. Na stronie http://www.seniorzy.wroclaw.pl/partnerzy-ks można zapoznać się z obecnymi partnerami wrocławskiej Karty Seniora.

Oferty zawierające dane firmy, krótki opis działalności oraz proponowaną zniżkę dla posiadaczy aglomeracyjnej karty seniora prosimy przesłać na adres m.jazdzyk@gmina.dlugoleka.pl do 7 stycznia 2024 r.

Karta Seniora Aglomeracji Wrocławskiej będzie upoważniała seniorów 60+ do:

– zniżek na zajęcia sportowe i rekreacyjne, rajdy terenowe i wycieczki;

– specjalnych rabatów na usługi prozdrowotne, konsultacje i porady ze specjalistami i lekarzami;

– zniżek na wybrane produkty i usługi w sklepach, w salonach kosmetycznych.

Gmina Długołęka dostępna dla wszystkich projekt Unii Europejskiej, gdzie umieszczone są flaga Polska, Flaga Unijna, Herb Długołęki, Logo Funduszy Europejskich