Zamknięcie ulicy Rzecznej w Kiełczówku
Kategoria: Inwestycje
Data publikacji: 11.06.2021r.
Drukuj

Zamknięcie ulicy Rzecznej w Kiełczówku

Skanska, generalny wykonawca inwestycji "WWW Widawa - przebudowa systemów zabezpieczenia przed powodzią" informuje, że od 26 czerwca zostanie wprowadzona organizacja ruchu zastępczego.

Zamknięta zostanie ul. Rzeczna na odcinku od ul. Topolowej do wjazdu do restauracji Zielona Oliwka. Na ul. Topolowej przy skrzyżowaniu z ul. Rzeczną oraz na odcinku ul. Rzecznej, będzie wprowadzony ruch kołowy naprzemienny, sterowany sygnalizacją świetlną. Zamknięcie ul. Rzecznej spowoduje wprowadzenie objazdów do Kiełczowa i Kiełczówka. Objazd będzie skierowany na drogi gminne przez Wilczyce.

Gmina Długołęka dostępna dla wszystkich projekt Unii Europejskiej, gdzie umieszczone są flaga Polska, Flaga Unijna, Herb Długołęki, Logo Funduszy Europejskich