Urząd gminy otwarty dla interesantów
Kategoria: Z życia gminy
Data publikacji: 10.06.2021r.
Drukuj

Urząd gminy otwarty dla interesantów

Od 11 czerwca urząd gminy w Długołęce dostępny będzie dla każdej osoby, chcącej skorzystać ze świadczonych przez placówkę usług.

W przypadku spraw wymagających bezpośredniego kontaktu z pracownikami poszczególnych wydziałów, mając na uwadze Państwa czas i komfort obsługi, sugerujemy wcześniejsze umówienie się telefonicznie – dane kontaktowe dostępne są na: https://gmina.dlugoleka.pl/kontakty/

Jedyne otwarte wejście do budynku urzędu znajduje się od ul. Robotniczej. Nadal obowiązuje stan epidemii i do budynku można wchodzić po uprzednim poddaniu się pomiarowi temperatury ciała, dezynfekcji dłoni oraz posiadaniu środków ochrony osobistej, tj. założonej maseczki, zakrywającej nos i usta. Nie zapominajmy o przestrzeganiu reżimu sanitarnego!

Osoby nieprzestrzegające powyższych zasad, nie będą wpuszczane na teren urzędu lub będą zobowiązane do jego opuszczenia, na polecenie służb urzędu i podmiotu zewnętrznego, świadczącego usługę ochrony mienia i osób.

W trosce o bezpieczeństwo klientów i pracowników zachęcamy do zdalnych form załatwiania spraw:• pisma, wnioski, podania można składać – w miarę możliwości – za pośrednictwem poczty tradycyjnej (lub kuriera), poczty elektronicznej, poprzez Elektroniczną Skrzynkę Podawczą – ePUAP.• kontaktu zdalnego z pracownikami urzędu – dane kontaktowe dostępne są na: https://gmina.dlugoleka.pl/kontakty/

Gmina Długołęka dostępna dla wszystkich projekt Unii Europejskiej, gdzie umieszczone są flaga Polska, Flaga Unijna, Herb Długołęki, Logo Funduszy Europejskich