Witajcie, najmłodsi mieszkańcy naszej gminy!
Kategoria: Z życia gminy
Data publikacji: 09.09.2021r.

Witajcie, najmłodsi mieszkańcy naszej gminy!

Przypominamy świeżo upieczonym rodzicom, że na Wasze pociechy czekają wyprawki, w skład których wchodzą body, maskotka i śliniaczek.

Zapraszamy rodziców do wzięcia udziału w projekcie. Każde nowo narodzone dziecko (począwszy od 1 września 2020 roku), zameldowane na pobyt stały w naszej gminie, może otrzymać podarunek.

Co należy zrobić, by otrzymać wyprawkę?

Wypełnić wniosek i zapoznać się z regulaminem.

Formularz można wysłać elektronicznie na adres: promocja@gmina.dlugoleka.pl, albo zostawić w biurze podawczym urzędu gminy w Długołęce. W przypadku dodatkowych pytań, zapraszamy do kontaktu z wydziałem promocji gminy i współpracy z zagranicą pod nr tel. 71 32 30 244.

Gmina Długołęka dostępna dla wszystkich projekt Unii Europejskiej, gdzie umieszczone są flaga Polska, Flaga Unijna, Herb Długołęki, Logo Funduszy Europejskich