Akcja „Witaj, młoda Damo! Witaj, młody Dżentelmenie!” trwa!
Data publikacji: 09.09.2021r.

Akcja „Witaj, młoda Damo! Witaj, młody Dżentelmenie!” trwa!

Przypominamy świeżo upieczonym rodzicom, że na Wasze pociechy czekają wyprawki dla noworodków!

Zapraszamy rodziców do wzięcia udziału w projekcie. Każde nowo narodzone dziecko (począwszy od 1 sierpnia 2022 roku), zameldowane na pobyt stały w naszej gminie, może otrzymać podarunek.

Co należy zrobić, by otrzymać wyprawkę?

Wypełnić wniosek i zapoznać się z regulaminem.

Formularz można wysłać elektronicznie na adres: promocja@gmina.dlugoleka.pl, albo zostawić w biurze podawczym urzędu gminy w Długołęce. W przypadku dodatkowych pytań, zapraszamy do kontaktu z wydziałem promocji gminy i współpracy z zagranicą pod nr tel. 71 32 30 242.

Zarządzenie Wójta Gminy Długołęka z dnia 2 sierpnia 2022 r. nr 273/2022 w sprawie realizacji akcji promocyjnej Wyprawka dla noworodka „Witaj młoda damo, witaj młody dżentelmenie”.