Tymczasowa organizacja ruchu
Kategoria: Komunikacja
Data publikacji: 23.03.2022r.
Drukuj

Tymczasowa organizacja ruchu

STRABAG Infrastuktura Południe, firma która realizuje inwestycję pn. "Rozbudowa drogi powiatowej nr 1371D na odcinku od działki 31/3, obręb Godzieszowa w miejscowości Godzieszowa, do granicy powiatu wrocławskiego z powiatem trzebnickim, gm. Długołęka" poinformowała o planowanym na 24 marca wdrożeniu tymczasowej organizacji ruchu zgodnie z zatwierdzonym projektem.

Z uwagi na jego II etap, który dotyczy prowadzenia robót z całkowitym wyłączeniem odcinka z ruchu, na ten czas wyznaczono objazd trasą: Godzieszowa – Skarszyn – Łozina – Tokary – Siedlec – Godzieszowa (plan orientacyjny poniżej). Planowany termin likwidacji objazdu to 8 kwietnia br.

Gmina Długołęka dostępna dla wszystkich projekt Unii Europejskiej, gdzie umieszczone są flaga Polska, Flaga Unijna, Herb Długołęki, Logo Funduszy Europejskich