Tu możesz wpłacić pieniądze dla uchodźców w naszej gminie
Data publikacji: 04.03.2022r.

Tu możesz wpłacić pieniądze dla uchodźców w naszej gminie

Solidaryzując się z Ukrainą, uruchomiliśmy również specjalny rachunek bankowy, na który można dokonywać wpłat.

Zebrane środki zostaną przeznaczone na zabezpieczenie najpilniejszych potrzeb przybywających do gminy Długołęka uchodźców. Jednocześnie w najbliższych dniach zwrócimy się do naszych lokalnych przedsiębiorców o wsparcie akcji, poprzez umieszczenie w swoich siedzibach i lokalach puszek kwestarskich.

Nr konta bankowego: 06 9584 1021 2003 0303 2671 0001Bank Spółdzielczy w Oleśnicy

tytułem: Pomoc na rzecz uchodźców z Ukrainy

Zbiórka publiczna „Pomoc dla uchodźców z Ukrainy” zarejestrowana została w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji pod nr 2022/773/KS.