PKO Bank Polski przygotował specjalną ofertę dla uchodźców
Kategoria: Z życia gminy
Data publikacji: 04.03.2022r.
Drukuj

PKO Bank Polski przygotował specjalną ofertę dla uchodźców

Od teraz PKO Konto bez Granic jest dla nich bezpłatne przez 12 miesięcy od dnia otwarcia. Dodatkowo została przygotowana tymczasowa karta do konta, która może być wydana już w momencie otwarcia konta – ten typ karty dostępny jest w wybranych oddziałach banku. W pozostałych placówkach po otwarciu rachunku, karta do konta będzie wysłana pocztą na adres korespondencyjny nowego klienta.

Bezpłatne przelewy do Ukrainy

Zniesione zostały opłaty za szybki przelew do Kredobanku i za zlecenie przelewu zagranicznego do każdego banku na Ukrainie. Dzięki temu każdy klient PKO Banku Polskiego może wesprzeć obywateli Ukrainy czy organizacje działające w tym kraju.

Szczegółowe informacje znajdą Państwo na

https://www.pkobp.pl/grupa-pko-banku-polskiego/pko-bank-polski/wojna-ukraina-informacje-dla-klientow/

Gmina Długołęka dostępna dla wszystkich projekt Unii Europejskiej, gdzie umieszczone są flaga Polska, Flaga Unijna, Herb Długołęki, Logo Funduszy Europejskich