Spigiel BM partnerem Dożynek Gminy Długołęka
Kategoria: Z życia gminy
Data publikacji: 18.08.2023r.
Drukuj

Spigiel BM partnerem Dożynek Gminy Długołęka

Firma z siedzibą w Długołęce działa w branży drzewnej od 1982 roku. Wiele lat ciężkiej pracy uczyniło z nich prawdziwych ekspertów w dziedzinie produkcji deski dębowej (podłoga, parkiet, jodełka). Deski wyprodukowane w ich parku technologicznym charakteryzują się doskonałą jakością surowca (dąb tylko z polskich nadleśnictw), wytrzymałością oraz estetyką.

Park technologiczny

Gwarantują (certyfikaty) najwyższe parametry techniczne, trwałość materiałów a także estetykę wykonania. Ogromne doświadczenie w pracy z drewnem pozwala im kompleksowo wykorzystać materiał, dzięki czemu proponowane ceny są konkurencyjne. Wzorując się na światowych firmach wychodzą naprzeciw Klientowi i nieustannie poszerzają swój asortyment, tak by każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Strona internetowa firmy: www.spigiel.pl

Dziękujemy za wsparcie!

Gmina Długołęka dostępna dla wszystkich projekt Unii Europejskiej, gdzie umieszczone są flaga Polska, Flaga Unijna, Herb Długołęki, Logo Funduszy Europejskich