Drewnex partnerem Dożynek Gminy Długołęka
Kategoria: Z życia gminy
Data publikacji: 17.08.2023r.
Drukuj

Drewnex partnerem Dożynek Gminy Długołęka

Firma DREWNEX działa na rynku od 2000 roku. Na przestrzeni ponad dwóch dekad naszej działalności zdobyli zaufanie wielu tysięcy indywidualnych i hurtowych odbiorców drewna.

Jest największym producentem drewna kominkowego i opałowego w południowej Polsce. Od dwóch dekad zaopatruje hurtowych odbiorców krajowych i zagranicznych (m.in. z Niemiec, Austrii, Holandii, Belgii, Francji i Danii).

Jest sprawdzonym i niezawodnym partnerem handlowym, który na pierwszy miejscu stawia zadowolenie klientów i najwyższą jakość swoich produktów. Korzysta wyłącznie z wysokiej klasy drewna pozyskiwanego w Lasach Państwowych, a więc wyłącznie z legalnych źródeł. W całorocznej ofercie hurtowej mamy drewno z najpopularniejszych rodzimych gatunków drzew – dębu, brzozy, buka, jesionu, grabu, sosny i świerku.

Strona internetowa firmy: www.drewnex24.pl

Dziękujemy za wsparcie!

Gmina Długołęka dostępna dla wszystkich projekt Unii Europejskiej, gdzie umieszczone są flaga Polska, Flaga Unijna, Herb Długołęki, Logo Funduszy Europejskich