Są wolne miejsca na szczepienia
Kategoria: Z życia gminy
Data publikacji: 18.08.2021r.
Drukuj

Są wolne miejsca na szczepienia

Szanowni mieszkańcy, uprzejmie informujemy, że istnieje możliwość skorzystania z wolnych terminów szczepień przeciwko COVID-19 (szczepionka typu Pfizer) w Powszechnym Punkcie Szczepień w szkole w Kiełczowie (ul. Szkolna 3).

Wolne terminy to: 19 sierpnia w godz. 17:00-18:30 (czwartek) oraz 28 sierpnia w godz. 9-10:30 (sobota). Jeżeli którykolwiek z ww. terminów odpowiada Państwu, prosimy o bezpośredni kontakt za pośrednictwem infolinii (nr 989), przypominając jednocześnie, że minimalny odstęp między dawkami to 21 dni.

Gmina Długołęka dostępna dla wszystkich projekt Unii Europejskiej, gdzie umieszczone są flaga Polska, Flaga Unijna, Herb Długołęki, Logo Funduszy Europejskich