Ruszył nabór wniosków na wymianę kopciuchów
Kategoria: Z życia gminy
Data publikacji: 20.01.2022r.
Drukuj

Ruszył nabór wniosków na wymianę kopciuchów

Od 20 styczna ruszył nabór wniosków o dofinansowanie do wymiany „starego kopciucha” na nowocześnie urządzenie grzewcze finansowany bezpośrednio z budżetu gminy Długołęka.

Wniosek o przyznanie dotacji na przedsięwzięcie służące trwałej likwidacji ogrzewania opartego na paliwach węglowych lub biomasie na terenie Gminy Długołęka można pobrać ze stron internetowej https://dlugoleka.bip.net.pl/?a=12091 lub bezpośrednio w biurze podawczym urzędu Gminy Długołęka.

Warunkiem otrzymania dotacji jest złożenie wniosku na obowiązującym wzorze wraz z niezbędną dokumentacją.

Regulamin w sprawie określenia zasad i trybu udzielania oraz rozliczania dotacji celowej na zadania polegające na trwałej likwidacji ogrzewania opartego na paliwach węglowych lub biomasie na terenie Gminy Długołęka dostępny jest pod adresem: https://dlugoleka.bip.net.pl/?a=12090

Co ważne wymiany oraz płatności za nowe urządzenie grzewcze (koszty kwalifikowane) można dokonywać dopiero po podpisaniu umowy dotacji.

Gmina Długołęka dostępna dla wszystkich projekt Unii Europejskiej, gdzie umieszczone są flaga Polska, Flaga Unijna, Herb Długołęki, Logo Funduszy Europejskich