Poznaliśmy pierwsze gwiazdy XX DNI GMINY DŁUGOŁĘKA
Kategoria: Z życia gminy
Data publikacji: 19.05.2023r.
Drukuj

Poznaliśmy pierwsze gwiazdy XX DNI GMINY DŁUGOŁĘKA

Jubileuszowe XX Dni Gminy Długołęka odbędą się w dniach 24-25 czerwca w parku w Szczodrem.

Andrzej Piaseczny z DZIUBEK BAND SHOW wraz z finalistami konkursu The Best of Długołęka podczas XX Dni Gminy Długołęka

Andrzej Piaseczny to artysta, którego nikomu nie trzeba przedstawiać. Znany z takich przebojów jak „Śniadanie do łóżka”, „Chodź, przytul, przebacz”, „Wszystko dobrze”, „Ania”, „To co dobre, to co lepsze” i wielu innych.

Będzie to niezapomniane muzyczne show, bowiem wystąpi on wraz z DZIUBEK BAND pod batutą Mariusz Dziubek – dyrygent oraz finalistami I edycji The Best of Długołęka. Ich występ rozpocznie się w niedzielę 25 czerwca o godzinie 19:00.

Kolejnym artystą, którego zobaczymy w Szczodrem jest Janusz Walczuk.

Znany głównie przez młodzież raper i członek ekipy SBM Label, muzyk, realizator i influencer. W swoim dorobku ma trzy solowe projekty: “Janusz Walczuk” (2020) – album, który pokrył się złotym wyróżnieniem oraz “Kendo EP” (2021) i “Jan Walczuk” (2023). Uczestnik akcji SBM Starter, Młode Wilki oraz obydwu edycji Hotel Maffija.

Jego koncert rozpocznie się w sobotę 24 czerwca o godzinie 20:00

Rezerwujcie termin (24-25 czerwca), dołączajcie do wydarzenia na Facebooku, gdzie już wkrótce poznamy kolejne gwiazdy XX DNI GMINY DŁUGOŁĘKA – 24-25 czerwca 2023 r.!

Gmina Długołęka dostępna dla wszystkich projekt Unii Europejskiej, gdzie umieszczone są flaga Polska, Flaga Unijna, Herb Długołęki, Logo Funduszy Europejskich