Pomoc finansowa dla KGW
Kategoria: Pozostałe
Data publikacji: 06.04.2022r.
Drukuj

Pomoc finansowa dla KGW

Do 30 września br. potrwa nabór wniosków o przyznanie pomocy finansowej z budżetu państwa na realizację celów statutowych Kół Gospodyń Wiejskich.

Od roku 2021 roku kwoty pomocy finansowej zostały zwiększone o 2 tys. zł i wynoszą: 5 tysięcy złotych dla Kół Gospodyń Wiejskich liczących do 30 członków, 6 tysięcy złotych dla kół liczących od 31 do 75 członków oraz 7 tysięcy złotych dla kół liczących ponad 75 członków.

– Wnioski będą  przyjmowane w powiatowych biurach Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa od 1 kwietnia do 30 września. Należy je składać do kierownika biura powiatowego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa właściwego ze względu na siedzibę koła, na formularzu opracowanym i udostępnionym przez Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

Pomoc jest przyznawana do wyczerpania środków finansowych na ten cel, zgodnie z kolejnością złożenia prawidłowo wypełnionego wniosku.

Po więcej informacji zapraszamy tutaj: 70 mln zł dla Kół Gospodyń Wiejskich – wystartował nabór wniosków | Serwis Samorządowy PAP

fot. PAP/Wojtek Jargiło

Gmina Długołęka dostępna dla wszystkich projekt Unii Europejskiej, gdzie umieszczone są flaga Polska, Flaga Unijna, Herb Długołęki, Logo Funduszy Europejskich