Pomoc dla Ukrainy. Przekazywanie darów
Kategoria: Pozostałe
Data publikacji: 28.02.2022r.
Drukuj

Pomoc dla Ukrainy. Przekazywanie darów

Niezwykle ważne jest, by pomoc z naszej strony płynąca do mieszkańców Ukrainy była skoordynowana, długofalowa oraz przemyślana. Za pośrednictwem naszych mediów przekazywać będziemy Państwu tematyczne informacje związane ze wsparciem dla naszych wschodnich sąsiadów.

Akcja przekazywania darów dla mieszkańców Ukrainy na terenie naszej gminy na ten moment odbywa się w konkretnych miejscach.

  1. Urząd Gminy w Długołęce przy ul. Robotniczej 12 (całą dobę),
  2. Świetlica wiejska w Januszkowicach (w godz. 9-12 oraz 17-19),
  3. Świetlica  wiejska w Godzieszowej (w godz. 17-19),
  4. Świetlica wiejska w Brzeziej Łące (w godz. 17-20).

Do wyżej wskazanych punktów dostarczać należy:

– długoterminową żywność,

– środki czystości,

– opatrunki oraz leki.

Prosimy o niepozostawianie używanej odzieży, zabawek lub jakichkolwiek sprzętów gospodarstwa domowego. W razie pytań lub wątpliwości do państwa dyspozycji pozostaje pełnomocnik wójta ds. społecznych Piotr Duszeńko pod nr tel. 713230299 oraz adresem e-mail p.duszenko@gmina.dlugoleka.pl.

Gmina Długołęka dostępna dla wszystkich projekt Unii Europejskiej, gdzie umieszczone są flaga Polska, Flaga Unijna, Herb Długołęki, Logo Funduszy Europejskich