Pierwsze kroki w biznesie – gdzie uzyskać fundusze?
Kategoria: Dla przedsiębiorców
Data publikacji: 13.01.2022r.
Drukuj

Pierwsze kroki w biznesie – gdzie uzyskać fundusze?

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we Wrocławiu oraz Biuro Rozwoju Gospodarczego Urzędu Miasta Wrocławia zapraszają na webinarium: „Pierwsze kroki w biznesie – gdzie uzyskać fundusze?”

Spotkanie informacyjne on-line dotyczy wsparcia w formie dotacji i preferencyjnych pożyczek unijnych i jest skierowane do wszystkich osób, które chciałaby rozpocząć działalność gospodarczą w województwie dolnośląskim. Więcej szczegółów na temat webinarium, które odbędzie się 26 stycznia w godz. 10 – 11.30 tutaj: https://rpo.dolnyslask.pl/zapraszamy-na-webinarium…/

Gmina Długołęka dostępna dla wszystkich projekt Unii Europejskiej, gdzie umieszczone są flaga Polska, Flaga Unijna, Herb Długołęki, Logo Funduszy Europejskich