Pełnych spokoju Świąt Wielkanocnych
Kategoria: Z życia gminy
Data publikacji: 15.04.2022r.
Drukuj

Pełnych spokoju Świąt Wielkanocnych

Szanowni Mieszkańcy, zbliżają się Święta Wielkanocne - wyjątkowy czas spotkań z rodziną, bliskimi.

Obecny rok jest bardzo trudny, zwłaszcza dla naszych sąsiadów z Ukrainy, którzy musieli opuścić swoje domy i uciekać przed wojną. Przyjęliśmy ich z otwartymi ramionami, by czuli się bezpiecznie. W okresie świątecznym zadbajmy o ciepło rodzinne, spędźmy je w atmosferze miłości i wzajemnego szacunku, aby choć na chwilę zapomnieć o wydarzeniach, jakie mają miejsce za naszą wschodnią granicą.

Wojciech Błoński

Wójt Gminy Długołęka

Gmina Długołęka dostępna dla wszystkich projekt Unii Europejskiej, gdzie umieszczone są flaga Polska, Flaga Unijna, Herb Długołęki, Logo Funduszy Europejskich