PBO DACH BUD Sp. z.o.o. sponsorem XX Dni Gminy Długołęka
Kategoria: Z życia gminy
Data publikacji: 20.06.2023r.
Drukuj

PBO DACH BUD Sp. z.o.o. sponsorem XX Dni Gminy Długołęka

PBO DACH BUD Sp z.o.o. to  jedna z najbardziej rozpoznawalnych firm deweloperskich we Wrocławiu, mająca znaczący udział w budowaniu takich dzielnic jak Psie Pole, Krzyki czy osiedle Lipa Piotrowska.

Dziękujemy za wsparcie!

Na dziś firma może się poszczycić licznymi certyfikatami potwierdzającymi rzetelność i wysoką jakość oferowanych mieszkań.


Jako zespół firmy DACH BUD wierzymy, że każdy zasługuje na własne mieszkanie, które będzie dla niego i jego rodziny ostoją dającą poczucie bezpieczeństwa . Właśnie dlatego od 1986 roku budujemy mieszkania dobrej jakości z naturalnych materiałów ceramicznych, które zapewniają intymność, funkcjonalność i wygodę w rozsądnej cenie.


Obecnie realizowana jest inwestycja „Balonowa – dla wszystkich, którzy sięgają wyżej” w świetnie skomunikowanej lokalizacji, na Gądowie Małym, osiedle, które kojarzone była przez wiele lat z lotnictwem i z tymi, którzy wzbijali się tam gdzie granice nie istnieją.
  W ofercie posiadamy 34 lokale mieszkalne oraz 34 lokale usługowe w budynku 3-kondygnacyjnym z windą oraz  miejsca postojowe z możliwością ładowania samochodów elektrycznych.

Zapraszamy do kontaktu!

Strona internetowa firmy: www.dachbud.com.pl

Gmina Długołęka dostępna dla wszystkich projekt Unii Europejskiej, gdzie umieszczone są flaga Polska, Flaga Unijna, Herb Długołęki, Logo Funduszy Europejskich