DIG UP Paweł Misztal sponsorem XX Dni Gminy Długołęka
Kategoria: Z życia gminy
Data publikacji: 19.06.2023r.
Drukuj

DIG UP Paweł Misztal sponsorem XX Dni Gminy Długołęka

Firma DIG UP Paweł Misztal na rynku istnieje od 2018 roku. Mimo krótkiego stażu ma już ugruntowaną pozycję na rynku w branży budowlanej.

Dziękujemy za wsparcie!

DIG UP Paweł Misztal cieszy się zaufaniem wielu klientów. W swojej ofercie posiada wynajem profesjonalnego sprzętu budowlanego oraz przeprowadzanie kompleksowych prac ziemnych. Firma DIG UP świadczy również usługi w zakresie budowy domów jednorodzinnych i wielorodzinnych. Prace wykonywane są terminowo, a właściciel charakteryzuje się elastycznością i profesjonalnym podejściem do klienta.

Profil firmy na Facebooku.

Gmina Długołęka dostępna dla wszystkich projekt Unii Europejskiej, gdzie umieszczone są flaga Polska, Flaga Unijna, Herb Długołęki, Logo Funduszy Europejskich