Ruszył nabór wniosków na dotacje do wymiany „starego kopciucha”
Kategoria:
Data publikacji: 24.01.2024r.
Drukuj

Ruszył nabór wniosków na dotacje do wymiany „starego kopciucha”

Informujemy, że ruszył nabór wniosków o przyznanie dotacji na przedsięwzięcie służące trwałej likwidacji ogrzewania opartego na paliwach węglowych lub biomasie na terenie Gminy Długołęka czyli wymianie „starego kopciucha” na nowocześnie urządzenie grzewcze.

Wniosek o przyznanie dotacji na przedsięwzięcie służące trwałej likwidacji ogrzewania opartego na paliwach węglowych lub biomasie na terenie Gminy Długołęka można pobrać ze strony internetowej: BIP Długołęka -> Poradnik Interesanta -> Wydział Ochrony Środowiska -> Wniosek o przyznanie dotacji… lub bezpośrednio w biurze podawczym Urzędu Gminy Długołęka.

Warunkiem otrzymania dotacji jest złożenie wniosku na obowiązującym wzorze wraz z niezbędnymi załącznikami, podpisanie umowy dotacji oraz rozliczenie inwestycji w wyznaczonym terminie.

Regulamin w sprawie określenia zasad i trybu udzielania oraz rozliczania dotacji celowej na zadania polegające na trwałej likwidacji ogrzewania opartego na paliwach węglowych lub biomasie na terenie Gminy Długołęka dostępny jest pod tym adresem:

Należy jednak pamiętać, że koszty kwalifikowane mogą być ponoszone dopiero po podpisaniu umowy dotacji z Gminą.

Szczegółowe informacje można uzyskać pod nr telefonu: 71 323 02 73.

Gmina Długołęka dostępna dla wszystkich projekt Unii Europejskiej, gdzie umieszczone są flaga Polska, Flaga Unijna, Herb Długołęki, Logo Funduszy Europejskich