Archiwa: Ochrona Środowiska

Znakuj swojego psa, bo warto!

Znakuj swojego psa, bo warto!

Gmina podejmuje rocznie około trzydziestu interwencji dotyczących zagubionych psów na terenach naszych miejscowości. Połowa z tych interwencji dotyczy zwierzaków, które nie zostały porzucone przez swoich właścicieli, a jedynie uciekły lub...

Informacja o obowiązkowej deratyzacji

Informacja o obowiązkowej deratyzacji

Gmina Długołęka informuje, że zgodnie z Regulaminem utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Długołęka przyjętego uchwałą nr LI/587/22 Rady Gminy Długołęka z 22 grudnia 2022 r., właściciele oraz zarządcy nieruchomości...

Inne aktualności

Pozostałe
Komunikat
Data publikacji: 20.09.2023r.

Komunikat

Komunikat o przedłużeniu terminu wyłożenia do publicznego wglądu projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla terenu w obrębie wsi Borowa – MPZP BOROWA IV wraz z prognozą...

Gmina Długołęka dostępna dla wszystkich projekt Unii Europejskiej, gdzie umieszczone są flaga Polska, Flaga Unijna, Herb Długołęki, Logo Funduszy Europejskich