Kategoria: Obwieszczenia
Data publikacji: 08.07.2024r.
Drukuj

Obwieszczenie Wojewody Dolnośląskiego

Obwieszczenie Wojewody Dolnośląskiego o wszczęciu postępowania administracyjnego w sprawie wydania decyzji o zezwoleniu na wejście na teren nieruchomości, stanowiących dz. nr 189/47, obręb Mirków, nr 3 obręb Długołęka, nr 113/25, 114/1, 106/4 obręb Domaszczyn, gm. Długołęka oraz 7/3, 7/4, 7/2 obręb Malin, gm. Wisznia Mała, w celu przeprowadzenia prac niezbędnych do sporządzenia wniosku o wydanie decyzji dla realizacji zadania pn.: „Gazociąg Wrocław — Obwodnica Północna — likwidacja 3 wypłyceń w rzece Topór, w rzece Dobra i w rowie melioracyjnym w m. Malin".
Gmina Długołęka dostępna dla wszystkich projekt Unii Europejskiej, gdzie umieszczone są flaga Polska, Flaga Unijna, Herb Długołęki, Logo Funduszy Europejskich